Foto_header_TVW_2019-39.jpg

Stand seizoen 2019-2020

De data voor het klaverjasseizoen 2019-2020 zijn als volgt:

2019:
3 oktober
17 oktober
7 november
21 november
12 december

Vrijdagavond 27 December Kerst en Eindejaars klaverjasavond !!

2020:

9 januari
23 januari
6 februari
27 februari
12 maart

Aanvang alle avonden: 19.30 uur


Contactpersoon: Herman Fidder M:06-10081128

Daguitslag 6 februari 2020

  Naam 1e ronde 2e ronde 3e ronde Totaal
1 Herman Eilander 1833 2070 2164 6067
2 Jans Jonker 1545 2071 2164 5780
3 Lida Landman 1371 2439 1768 5578
4 Jan Willem, Koster 1537 2071 1812 5420
5 Wim Vels 1895 1697 1686 5278
6 Hans den Ouden 1365 2070 1812 5247
7 Aard Keijl 1547 1888 1768 5203
8 Theo Eilander 1625 1704 1767 5096
9 Gerrit Zwerus 1197 2439 1274 4910
10 Arend Kersing 1895 1697 1256 4848
11 Louis Groffen 1861 1071 1822 4754
12 Ike Boer 1833 1052 1861 4746
13 Bernhard Eilander 2029 1336 1380 4745
14 Henk v Dommelen 1009 1888 1822 4719
15 Dini Visser 1861 1616 1225 4702
16 Gert Visser 1625 1697 1380 4702
17 Herman Fidder 1197 1495 1686 4378
18 Wim Eilander 1143 1188 1861 4192
19 Jos Oldenordkamp 1317 1704 1121 4142
20 Co Hoogendoorn 1537 1495 1088 4120
21 Jan Eilander 1547 1294 1225 4066
22 Albert Groote 1009 1188 1767 3964
23 Henk Hulsebos 1371 1336 1256 3963
24 Henk Rorije 1317 1294 1274 3885
25 Frans v Duijn 2029 613 1088 3730
26 Riet Groote 1545 1052 1030 3627
27 Maarten Koolman 1143 1071 1030 3244
28 Jan Groffen 1365 613 1121 3099



Tussenstand 2019-2020 na 8 speelronden:

  NAAM DATUM DATUM DATUM DATUM DATUM DATUM DATUM DATUM Totaal punten
    3-10-2019 16-10-2019 7-11-2019 21-11-2019 12-12-2019 9-1-2020 23-1-2020 6-2-2020  
1 Herman Eilander 4159 4676 5391 4741 4069 5085 4983 6067 39171
2 Gert Visser 4931 5204 4479 4526 4550 4671 4983 4702 38046
3 Ike Boer 4327 4274 5463 4566 4581 4433 4811 4746 37201
4 Henk Rorije 4785 4126 4740 4983 4765 4528 5245 3885 37057
5 Dini Visser 4242 5170 5005 4348 4938 3933 4581 4702 36919
6 Wim Eilander 4293 4436 5026 4937 4777 4287 4672 4192 36620
7 Herman Fidder 4647 5019 4391 4898 3843 4718 4496 4378 36390
8 Louis Groffen 4087 4228 4818 4184 4662 4789 4637 4754 36159
9 Gerrit Zwerus 4324 3373 3846 5324 5067 4414 4219 4910 35477
10 Albert Groote 4320 3571 4721 4174 4332 5287 4844 3964 35213
11 Riet Groote 3756 4602 4453 5143 5304 4629 3589 3627 35103
12 Jan Groffen 5589 5033 4503 4380 3300 4305 4339 3099 34548
13 Henk Hulsebos 4825 5524 4279 4578 XXXX 5150 6114 3963 34433
14 Lida Landman 5718 3985 XXXX 4381 5126 4548 5004 5578 34340
15 Frans van Duijn 4359 4137 4748 4295 4384 3453 4557 3730 33663
16 Jans Jonker 4425 4595 4482 4982 XXXX 4323 4398 5780 32985
17 Hans den Ouden 5052 5172 XXXX 4738 5955 XXXX 4833 5247 30997
18 Henk Koers 4350 5350 4621 4604 3175 4200 4686 XXXX 30986
19 Jan Willem Koster 3527 3939 XXXX 4422 4594 4705 3885 5420 30492
20 Theo Eilander XXXX 5568 5276 4894 XXXX 5095 4257 5096 30186
21 Jan Rorije 5079 XXXX 3543 4615 4984 4850 5250 XXXX 28321
22 Bernhard Eilander 4184 4232 XXXX 4325 4149 XXXX 5189 4745 26824
23 Co Hoogedoorn 4647 5524 XXXX 4664 4253 XXXX XXXX 4120 23208
24 Henk van Dommelen XXXX 4162 4004 XXXX XXXX 5325 4280 4719 22490
25 Teun Eilander 3784 4226 4972 4394 4882 XXXX XXXX XXXX 22258
26 Wim Vels XXXX XXXX XXXX 4606 4381 4332 3515 5278 22112
27 Jan Eilander 4887 XXXX XXXX 3516 XXXX 5305 4130 4066 21904
28 Aard Keijl XXXX XXXX 4420 XXXX 6101 5059 XXXX 5203 20783
29 Ewout Westmaas XXXX 4970 XXXX XXXX 4517 4929 4896 XXXX 19312
30 Jos Olde Nordkamp XXXX 4714 XXXX XXXX XXXX 5521 4612 4142 18989
31 Maarten Koolman XXXX XXXX XXXX XXXX 4394 4345 4699 3244 16682
32 Alie Visser XXXX XXXX 4386 4109 XXXX 4789 XXXX XXXX 13284
33 Eddie Eikelboom XXXX 5381 XXXX XXXX 5408 XXXX XXXX XXXX 10789
34 Jan Visser XXXX 5461 XXXX XXXX 4305 XXXX XXXX XXXX 9766
35 Arend Karsing XXXX XXXX XXXX XXXX 4808 XXXX XXXX 4848 9656
36 Gert Kleijer XXXX XXXX XXXX 4697 XXXX XXXX XXXX XXXX 4697
37 Bert Budding XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX 4683 XXXX 4683
38 Henk ter Velde XXXX XXXX 4379 XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX 4379
39 Ton van Raalte XXXX XXXX 3526 XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX 3526

 

 

Daguitslag 3 oktober 2019

  Naam 1e ronde 2e ronde 3e ronde Totaal
1 Lida Landman 1969 1595 2154 5718
2 Jan Groffen 1605 1830 2154 5589
3 Jan Rorije 1969 1307 1803 5079
4 Hans en Ouden 1754 1460 1838 5052
5 Gert Visser 2165 1497 1269 4931
6 Jan Eilander 1754 1774 1359 4887
7 Henk Hulsebos 1218 1774 1833 4825
8 Henk Rorije 2165 1712 908 4785
9 Herman Fidder 1053 1825 1769 4647
10 Co Hoogendoorn 1053 1825 1769 4647
11 Jans Jonker 1403 1582 1440 4425
12 Frans van Duyn 1605 1192 1562 4359
13 Henk Koers 717 1830 1803 4350
14 Ike Boer 1527 1238 1562 4327
15 Gerrit Zwerus 1474 1307 1543 4324
16 Albert Groote 1439 1712 1169 4320
17 Wim Eilander 1527 1497 1269 4293
18 Dini Visser 1478 1595 1169 4242
19 Bernhard Eilander 1403 1238 1543 4184
20 Herman Eilander 1218 1582 1359 4159
21 Louis Groffen 1474 1460 1153 4087
22 Teun Eilander 1439 1192 1153 3784
23 Riet Groote 1478 1370 908 3756
24 Jan Willem Koster 717 1370 1440 3527


Daguitslag 17 oktober 2019

  Naam 1e ronde 2e ronde 3e ronde Totaal
1 Theo Eilander 1623 1759 2186 5568
2 Henk Hulsebos 1837 1605 2082 5524
3 Co Hoogendoorn 2180 1605 1739 5524
4 Jan Visser 1931 1733 1797 5461
5 Eddie Eikelboom 2179 1489 1713 5381
6 Henk Koers 1587 2014 1749 5350
7 Gert Visser 1837 2014 1353 5204
8 Hans den Ouden 1681 1778 1713 5172
9 Dini Visser 1681 1407 2082 5170
10 Jan Groffen 2180 1500 1353 5033
11 Herman Fidder 1185 1648 2186 5019
12 Ewout Westmaas 2179 1392 1399 4970
13 Jos Oldenordkamp 1345 1733 1636 4714
14 Herman Eilander 1931 1392 1353 4676
15 Riet Groote 1623 1523 1456 4602
16 Jans Jonker 1309 1489 1797 4595
17 Wim Eilander 1022 1778 1636 4436
18 Ike Boer 1587 1334 1353 4274
19 Bernhard Eilander 1345 1138 1749 4232
20 Louis Groffen 1541 1494 1193 4228
21 Teun Eilander 1541 1759 926 4226
22 Henk van Dommelen 1635 1334 1193 4162
23 Frans van Duijn 1261 1523 1353 4137
24 Henk Rorije 1022 1648 1456 4126
25 Lida Landman 1185 1407 1393 3985
26 Jan Willem Koster 1635 1494 810 3939
27 Albert Groote 1261 1500 810 3571
28 Gerrit Zwerus 1309 1138 926 3373

 

Daguitslag 7 november 2019

  Naam 1e ronde 2e ronde 3e ronde Totaal
1 Ike Boer 1547 1783 2133 5463
2 Herman Eilander 1585 1452 2354 5391
3 Theo Eilander 1317 1826 2133 5276
4 Wim Eilander 1461 1870 1695 5026
5 Dini Visser 1475 1176 2354 5005
6 Teun Eilander 1643 1710 1619 4972
7 Louis Groffen 1317 1806 1695 4818
8 Frans v Duijn 1585 1676 1487 4748
9 Henk Rorije 1429 1870 1441 4740
10 Albert Groote 1302 1783 1636 4721
11 Henk Koers 1550 1452 1619 4621
12 Jan Groffen 1441 1806 1256 4503
13 Jans Jonker 1550 1676 1256 4482
14 Gert Visser 1865 1826 788 4479
15 Riet Groote 1302 1710 1441 4453
16 Aard Keijl 1757 1176 1487 4420
17 Herman Fidder 1441 1189 1761 4391
18 Alie Visser 1429 1196 1761 4386
19 Henk ter Velde 1547 1196 1636 4379
20 Henk Hulsebos 1757 1189 1333 4279
21 Henk v Dommelen 1475 1196 1333 4004
22 Gerrit Zwerus 1865 1112 869 3846
23 Jan Rorije 1643 1112 788 3543
24 Ton v Raalte 1461 1196 869 3526



Daguitslag 21 november 2019 

  Naam 1e ronde 2e ronde 3e ronde Totaal
1 Gerrit Zwerus 1520 1682 2122 5324
2 Riet Groote 1736 1619 1788 5143
3 Henk Rorije 1423 1770 1790 4983
4 Jans Jonker 1314 1878 1790 4982
5 Wim Eilander 1353 1462 2122 4937
6 Herman Fidder 1589 1677 1632 4898
7 Theo Eilander 1853 1971 1070 4894
8 Herman Eilander 1853 984 1904 4741
9 Hans en Ouden 1446 1315 1977 4738
10 Gert Kleijer 1432 1971 1294 4697
11 Co Hoogendoorn 1665 1303 1696 4664
12 Jan Rorije 1446 1381 1788 4615
13 Wim Vels 2108 1462 1036 4606
14 Hrenk Koers 1736 891 1977 4604
15 Henk Hulsebos 1307 1601 1670 4578
16 Ike Boer 2108 1340 1118 4566
17 Grert Visser 1307 1315 1904 4526
18 Jan Willem Koster 1423 1303 1696 4422
19 Teun Eilander 1509 1770 1115 4394
20 Lida Landman 1665 1601 1115 4381
21 Jan Goffen 1432 1878 1070 4380
22 Dini Visser 1309 1677 1362 4348
23 Berhard Eilander 1353 1340 1632 4325
24 Frans v Duijn 1314 1619 1362 4295
25 Louis Groffen 1509 1381 1294 4184
26 Albert Groote 1520 984 1670 4174
27 Alie Visser 1309 1682 1118 4109
28 Jan Eilander 1589 891 1036 3516

 

Daguitslag 12 december 2019

  Naam 1e ronde 2e ronde 3e ronde Totaal
1 Aart Keijl 1763 2092 2246 6101
2 Hans ern Ouden 2437 1705 1813 5955
3 Edy Eikelboom 1931 1977 1500 5408
4 Riet Groote 1711 1977 1616 5304
5 Lida Landman 1711 1799 1616 5126
6 Gerrit Zwerus 1763 1852 1452 5067
7 Jan Rorije 1615 1705 1664 4984
8 Dini Visser 1763 1466 1709 4938
9 Teun Eilander 1471 2092 1319 4882
10 Arend Karsing 1259 1303 2246 4808
11 Wim Eilander 1931 1890 956 4777
12 Henk Rorije 1666 1435 1664 4765
13 Louis Groffen 2437 1052 1173 4662
14 Jan Willen Koster 891 1890 1813 4594
15 Ike Boer 1615 1466 1500 4581
16 Gert Visser 1627 1416 1507 4550
17 Ewout Westmaas 1763 1435 1319 4517
18 Maarten Koolman 1339 1457 1598 4394
19 Frans v Duijn 1259 1416 1709 4384
20 Wim Vels 1676 1070 1635 4381
21 Albert Groote 1627 1070 1635 4332
22 Jan Visser 1676 1303 1326 4305
23 Co Hoogendoorn 1666 1080 1507 4253
24 Bernhard Eilaner 1471 1080 1598 4149
25 Herman Eilander 891 1852 1326 4069
26 Herman Fidder 1339 1052 1452 3843
27 Jan Groffen 545 1799 956 3300
28 Henk Koers 545 1457 1173 3175


Daguitslag 9 januari 2020

  Naam 1e ronde 2e ronde 3e ronde Totaal
1 Jos Olde Nordkamp 2051 1553 1917 5521
2 Henk van Dommelen 1887 1553 1885 5325
3 Jan Eilander 1765 1719 1821 5305
4 Albert Groote 1696 2060 1531 5287
5 Henk Hulsebos 2051 1026 2073 5150
6 Theo Eilander 1665 1545 1885 5095
7 Herman Eilander 1835 1333 1917 5085
8 Aard Keijl 1507 1479 2073 5059
9 Ewout Westmaas 1416 2006 1507 4929
10 Jan Rorije 1887 1679 1284 4850
11 Alie Visser 1445 2060 1284 4789
12 Louis Groffen 1507 1707 1531 4745
13 Herman Fidder 1341 2006 1371 4718
14 Jan Willem Koster 1835 1363 1507 4705
15 Gert Visser 1445 1405 1821 4671
16 Riet Groote 1741 1363 1525 4629
17 Lida Landman 1237 1353 1958 4548
18 Henk Rorije 891 1679 1958 4528
19 Ike Boer 1696 1026 1711 4433
20 Gerrit Zwerus 1665 1382 1367 4414
21 Maarten Koolman 1341 1479 1525 4345
22 Wim Vels 1416 1545 1371 4332
23 Jans Jonker 1237 1719 1367 4323
24 Jan Groffen 1765 1405 1135 4305
25 Wim Eilander 1741 1427 1119 4287
26 Henk Koers 1107 1382 1711 4200
27 Dini Visser 1107 1707 1119 3933
28 Frans van Duijn 891 1427 1135 3453


Daguitslag 23 januari 2020

  Naam 1e ronde 2e ronde 3e ronde Totaal
1 Henk Hulsebos 1785 2542 1787 6114
2 Jan Rorije 1552 1815 1883 5250
3 Henk Rorije 1785 1806 1654 5245
4 Bernhard Eilander 1385 1917 1887 5189
5 Lida Landman 1552 1815 1637 5004
6 Herman Eilander 1469 1877 1637 4983
7 Ewout Westmaas 1214 2542 1140 4896
8 Albert Groote 1748 1266 1830 4844
9 Hans den Ouden 1607 1572 1654 4833
10 Ike Boer 1479 1480 1852 4811
11 Maarten Koolman 1469 1696 1534 4699
12 Henk Koers 1748 1696 1242 4686
13 Bert Budding 1912 1237 1534 4683
14 Wim Eilander 1500 1877 1295 4672
15 Loiuis Groffen 1479 1275 1883 4637
16 Jos Oldenordkamp 1912 870 1830 4612
17 Dini Visser 1377 1806 1398 4581
18 Frans v Duijn 1373 1636 1548 4557
19 Herman Fidder 1214 1917 1365 4496
20 Jans Jonker 1280 1266 1852 4398
21 Jan Groffen 1500 1860 979 4339
22 Hernk v Dommelen 1607 1275 1398 4280
23 Theo Eilander 1443 1572 1242 4257
24 Gerriit Zwerus 1443 1636 1140 4219
25 Jan Eilander 1377 1205 1548 4130
26 Jan Willem Koster 1385 1205 1295 3885
27 Riet Groote 1373 1237 979 3589
28 Wim Vels 1280 870 1365 3515



Daguistlag 6 februari 2010
Daguitslag 20 februari 2010
Daguitslag 12 maart 2020

 



 
 

Het weer

 

Agenda

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Afhangbord

Klik hier om digitaal af te hangen

Sponsoren