Foto_header_TVW_2020-7.jpg

GEWELDIG NIEUWS! Onze jeugdleden mogen na een hele lange tijd thuis zitten eindelijk weer tennissen!

Vanaf morgen starten de jeugdtrainingen onder begeleiding en toezicht van trainer Wilco Lindeboom. De jeugdtrainingen van Kay Beukers en Jean Siemeling starten vrijdag 1 mei 16.00 uur resp. maandag 4 mei 17.00 uur.

De vereniging heeft een protocol opgesteld om deze jeugdtrainingen in goede banen te leiden op ons tennispark. Ook gelden de richtlijnen die door de NOC-NSF zijn opgesteld voor de sporters en ouders en verzorgers.

Belangrijk is dat de richtlijnen op het tennispark goed worden nageleefd. Saillant punt is ook dat de jeugdleden zoals aangegeven in de richtlijnen goed voorbereid naar het tennispark komen!! En er wordt gevraagd de aanwijzingen van onze clubtrainers en toezichthouders op te volgen. We rekenen op alle jeugdleden!!!

Het zelfstandig of vrij tennissen is momenteel nog niet mogelijk aangezien dit verplicht is onder toezicht van een trainer/toezichthouder. Het bestuur is druk bezig hoe dit op korte termijn aan te kunnen bieden.

Op het tennispark komen op meerdere plaatsen posters te hangen met de belangrijkste richtlijnen voor tennis.

Voor vragen kun je terecht bij Gerrit Zwerus, 06-51918051 en Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Samen de baan weer op. Veel plezier en geniet ervan! 

Het bestuur

Het weer

 

Agenda

Geen evenement in de kalender
ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Afhangbord

Klik hier om digitaal af te hangen

Sponsoren

Auto-Eilander
Joostema
De vijf poten
Rijs Solutions